Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Do 40 tyś. zł dla organizacji pozarządowych

  2011-02-08

  Do 40 tyś. zł dla organizacji pozarządowych

  Informujemy, że zostały już tylko dwa tygodnie naboru wniosków w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego Programu „Równać Szanse 2011” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

  skomentuj

 • Najpierw Otmuchów, później Jezioro Nyskie

  2011-02-06

  Najpierw Otmuchów, później Jezioro Nyskie

  Remonty dwóch, dużych zbiorników na Nysie Kłodzkiej zaplanowano na ten rok. Najpierw wyremontowane zostanie Jezioro Otmuchowskie, następnymi etapami prac będzie rzeka w miejscowości Nysa, oraz Jezioro Nyskie zwane popularnie Głębinowem.

  liczba komentarzy 7

 • Porozumienia PZW Wałbrzych

  2011-02-01

  Porozumienia PZW Wałbrzych

  W tym roku wędkarze zrzeszeni w Kołach PZW Okręgu Wałbrzych mogą łowić w ramach uiszczonej opłaty na różnych wodach Polski. W niektorych okręgach bezpłatnie, w innych za obniżoną opłatą. Pełen wykaz i zasady wędkowania poniżej.

  liczba komentarzy 3

 • Beatyfikacja Jana Pawła II w maju

  2011-01-14

  Beatyfikacja Jana Pawła II w maju

  Dziś podano oficjalną informację o terminie beatyfikacji Jana Pawła II. Uroczystość wyniesienia Jana Pawła II na ołtarze przypadnie w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, święta ustanowionego przez papieża Polaka.

  skomentuj

 • Średzkie Starostwo gospodarzem konwentu powiatów

  2011-01-12

  Średzkie Starostwo gospodarzem konwentu powiatów

  We wtorek 11 stycznia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Środzie Śląskiej odbył się Konwent Powiatów Dolnego Śląska. Na pierwsze po wyborach samorządowych spotkaniu starostów zaproszono wojewodę dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupę.

  skomentuj

 • Już jutro - Targi Edukacyjne Wrocławski Indeks

  2011-01-10

  Już jutro - Targi Edukacyjne Wrocławski Indeks

  W dniach 11-12 stycznia 2011 roku we Wrocławskiej Hali Orbita rozpoczną się Targi Edukacyjne Wrocławski Indeks. To już druga edycja imprezy adresowanej do absolwentów szkół ponadgimnazjalnych z Dolnego Śląska.

  liczba komentarzy 1

REKLAMA