Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Inwestycje

 • Oto nowy znak graficzny policji

  2013-05-25 Dolny Śląsk/kraj

  Oto nowy znak graficzny policji

  Wczoraj w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych pokazano nowy znak graficzny policji, który będzie umieszczany m.in. na radiowozach i w komisariatach. Powstał w ramach programu standaryzacji jednostek policji.

  liczba komentarzy 12

 • Wrocławski Green Towers oficjalnie otwarty

  2013-05-22 Wrocław

  Wrocławski Green Towers oficjalnie otwarty

  Dziś odbyło się oficjalne otwarcie wrocławskiego kompleksu biurowego Green Towers. Pierwszego w Polsce obiektu, który ma certyfikat środowiskowy LEED na najwyższym platynowym poziomie. Firma Skanska Property Poland zrealizowała inwestycję, pozyskała komplet najemców i...

  skomentuj

 • Kolej chce wyburzyć rudery, aby poprawić bezpieczeństwo

  2013-05-22 Dolny Śląsk

  Kolej chce wyburzyć rudery, aby poprawić bezpieczeństwo

  PKP wyburzy 50 swoich pustostanów i nieczynnych magazynów na Dolnym Śląsku. W wielu obiektach zimą koczują bezdomni. Kolej chce w ten sposób zaoszczędzić i poprawić estetykę swoich terenów. Prace mają zakończyć się jesienią.

  liczba komentarzy 6

 • Ponad tysiąc osób na otwarciu Ikei

  2013-05-09 Bielany Wrocławskie

  Ponad tysiąc osób na otwarciu Ikei

  W środę, 8 maja, otwarty został nowy sklep Ikea Wrocław – największy i najnowocześniejszy w Polsce. Tuż przed godziną 10:00 Karol Tomczyk – kierownik sklepu wraz z przedstawicielami Ikea i lokalnych władz dokonał symbolicznego przecięcia brzozowej kłody i tym...

  skomentuj

 • Ścieżka rowerowa poprowadzi na Bielany

  2013-05-08 Wrocław/Bielany

  Ścieżka rowerowa poprowadzi na Bielany

  Przy okazji rozbudowy Parku Handlowego Bielany i przebudowy ul. Czekoladowej inwestor poprowadzi nową ścieżkę rowerową. Rowerzyści będą mogli wygodnie i bezpiecznie dojechać z Wrocławia aż do powiększonego i zmodernizowanego centrum handlowego.

  skomentuj

 • Rusza budowa biurowca Dominikańskiego we Wrocławiu

  2013-05-07 Wrocław

  Rusza budowa biurowca Dominikańskiego we Wrocławiu

  Biurowiec Dominikański powstanie w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc - w samym sercu Wrocławia i będzie jednym z największych obiektów biurowych w mieście.

  skomentuj

REKLAMA