Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Inwestycje

 • PKP sprzedaje teren pod sklep, hotel lub biurowiec

  2013-07-18 Wrocław

  PKP sprzedaje teren pod sklep, hotel lub biurowiec

  Kolej chce sprzedać działkę graniczącą z Dworcem Głównym w narożniku przy ulicach Suchej i Borowskiej. Cena wywoławcza to nieco ponad 15 milionów złotych.

  skomentuj

 • Dolny Śląsk w sieci

  2013-06-01 Dolny Śląsk

  Dolny Śląsk w sieci

  Kilka dni temu w Warcie Bolesławieckiej rozpoczęto pracę nad budową Dolnośląskiej Sieci Szerokopasmowej (DSS), dzięki której każdy mieszkaniec na Dolnym Śląsku będzie mógł szybciej serfować po Internecie.

  liczba komentarzy 2

 • Oto nowy znak graficzny policji

  2013-05-25 Dolny Śląsk/kraj

  Oto nowy znak graficzny policji

  Wczoraj w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych pokazano nowy znak graficzny policji, który będzie umieszczany m.in. na radiowozach i w komisariatach. Powstał w ramach programu standaryzacji jednostek policji.

  liczba komentarzy 12

 • Wrocławski Green Towers oficjalnie otwarty

  2013-05-22 Wrocław

  Wrocławski Green Towers oficjalnie otwarty

  Dziś odbyło się oficjalne otwarcie wrocławskiego kompleksu biurowego Green Towers. Pierwszego w Polsce obiektu, który ma certyfikat środowiskowy LEED na najwyższym platynowym poziomie. Firma Skanska Property Poland zrealizowała inwestycję, pozyskała komplet najemców i...

  skomentuj

 • Kolej chce wyburzyć rudery, aby poprawić bezpieczeństwo

  2013-05-22 Dolny Śląsk

  Kolej chce wyburzyć rudery, aby poprawić bezpieczeństwo

  PKP wyburzy 50 swoich pustostanów i nieczynnych magazynów na Dolnym Śląsku. W wielu obiektach zimą koczują bezdomni. Kolej chce w ten sposób zaoszczędzić i poprawić estetykę swoich terenów. Prace mają zakończyć się jesienią.

  liczba komentarzy 6

 • Ponad tysiąc osób na otwarciu Ikei

  2013-05-09 Bielany Wrocławskie

  Ponad tysiąc osób na otwarciu Ikei

  W środę, 8 maja, otwarty został nowy sklep Ikea Wrocław – największy i najnowocześniejszy w Polsce. Tuż przed godziną 10:00 Karol Tomczyk – kierownik sklepu wraz z przedstawicielami Ikea i lokalnych władz dokonał symbolicznego przecięcia brzozowej kłody i tym...

  skomentuj

 • Ścieżka rowerowa poprowadzi na Bielany

  2013-05-08 Wrocław/Bielany

  Ścieżka rowerowa poprowadzi na Bielany

  Przy okazji rozbudowy Parku Handlowego Bielany i przebudowy ul. Czekoladowej inwestor poprowadzi nową ścieżkę rowerową. Rowerzyści będą mogli wygodnie i bezpiecznie dojechać z Wrocławia aż do powiększonego i zmodernizowanego centrum handlowego.

  skomentuj

 • Rusza budowa biurowca Dominikańskiego we Wrocławiu

  2013-05-07 Wrocław

  Rusza budowa biurowca Dominikańskiego we Wrocławiu

  Biurowiec Dominikański powstanie w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc - w samym sercu Wrocławia i będzie jednym z największych obiektów biurowych w mieście.

  skomentuj

 • Osiedle domków przy bunkrze przeciwatomowym

  2013-05-03 Wysoka

  Osiedle domków przy bunkrze przeciwatomowym

  Karczowany jest teren wokół bunkra w miejscowości Wysoka w gminie Kobierzyce. Prywatny inwestor chce postawić tam osiedle domków jednorodzinnych. Nie wiadomo jeszcze, czy wyburzy nieczynny schron przeciwatomowy.

  liczba komentarzy 6

 • Wielkie otwarcie nowego sklepu IKEA już 8 maja

  2013-04-12 Wrocław

  Wielkie otwarcie nowego sklepu IKEA już 8 maja

  Już 8 maja 2013 roku nastąpi otwarcie nowego sklepu IKEA Wrocław. Najnowocześniejszy obiekt szwedzkiego koncernu w Polsce będzie taki jak Wrocław – różnorodny, nowoczesny i przyjazny. Na odwiedzających czeka zadaszony parking, przestronna restauracja oraz pełen...

  skomentuj

 • Największa IKEA w Polsce od środka

  2013-03-13 Bielany Wrocławskie

  Największa IKEA w Polsce od środka

  Już wiosną 2013 roku w Bielanach Wrocławskich otwarty zostanie największy i najnowocześniejszy sklep IKEA w Polsce. Prace budowlane przeniosły się do wnętrza obiektu, gdzie trwa m.in. aranżowanie działów.

  skomentuj

 • Ciało ludzkie spala się w temperaturze 1200 stopni

  2013-02-18 Region

  Ciało ludzkie spala się w temperaturze 1200 stopni

  W Strzelinie przy ulicy Ząbkowickiej powstaje spopielarnia zwłok. Ceremonię pogrzebową, czyli wjazd trumny do pieca, rodzina będzie mogła oglądać zza szyby. Krematorium ma być gotowe latem. Zatrudnienie znajdzie tam 4-5 osób.

  liczba komentarzy 46

REKLAMA