Express-Miejski.pl

Transport do lokali wyborczych w niedzielę 21 października 2018

Zdjęcie ilustracyjne fot.: wikipedia.pl

Dla mieszkańców gminy Kąty Wrocławskie zapewniony został bezpłatny dojazd do lokali wyborczych.

Poniżej przedstaiamy rozkład jazdy autobusów do poszczególnych lokali wyborczych.

LOKAL WYBORCZY KĄTY WROCŁAWSKIE, nr obwodu głosowania 10
Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Brzozowa 6

(kurs na czerwono to kurs do lokalu a na czarno z lokalu)

Sokolniki: 9.35 ; 10.50
Kozłów: 9.45 ; 10.40
Pełcznica: 10.00 ; 10.30
Kąty Wrocławskie: 10.10 ; 10.25
Nowa Wieś Kącka: 10.15 ; 11.10
Kąty Wrocławskie: 10.20 ; 11.00
Szymanów: 11.30 ; 12.30
Kilianów: 11.35 ; 12.25
Kąty Wrocławskie: 11.45 ; 12.20
Krobielowice: 11.10 ; 12.50
Wojtkowice: 11.15 ; 12.45
Strzeganowice: 11.20 ; 12.40
Różaniec: 11.25 ; 12.30
Sośnica: 11.30 ; 12.25
Kąty Wrocławskie: 11.40 ; 12.15
Wszemiłowice: 10.00 ; 10.50
Jurczyce:10.05 ; 10.45
Kąty Wrocławskie: 10.15 ; 10.35

LOKAL WYBORCZY ZACHOWICE , nr obwodu głosowania 12
Niepubliczna Szkoła Podstawowa, ul. Słoneczna 4

Kamionna: 9.00 ; 10.00
Czerńczyce: 9.10 ; 9.50
Stradów: 9.15 ; 9.45
Zachowice: 9.20 ; 9.40

LOKAL WYBORCZY GNIECHOWICE, nr obwodu głosowania 11
Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 4

Górzyce: 10.10 ; 10.50
Gniechowice: 10.25 ; 10.40
Stary Dwór: 10.30 ; 11.00
Gniechowice: 10.40 ; 10.55

LOKAL WYBORCZY SADKÓW, nr obwodu głosowania 8
Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 9

Małkowice: 9.10 ; 10.20
Sadowice: 9.20 ; 10.10
Sadków: 9.30 ; 10.00
Baranowice: 9.45 ; 10.45
Bliż: 9.50 ; 10.40
Sadków: 10.00 ; 10.30

LOKAL WYBORCZY SKAŁKA,  nr obwodu głosowania 9
Świetlica Wiejska w Skałce, ul. Szkolna 2a

Krzeptów: 9.00 ; 10.00
Kębłowice: 9.10 ; 9.50
Skałka: 9.20 ; 9.40
Samotwór: 9.30 ; 10.10
Skałka: 9.40 ; 10.00
Bogdaszowice: 10.30 ; 11.10
Skałka: 10.40 ; 11.00
Stoszyce: 9.00 ; 9.55
Romnów: 9.05 ; 9.50
Skałka: 9.10 ; 9.45

LOKAL WYBORCZY MOKRONOS DOLNY, nr obwodu głosowania 6
Świetlica Wiejska w Mokronosie Dolnym, ul. Stawowa 48 A

Zabrodzie: 9.00 ; 10.25
Cesarzowice: 9.05 ; 10.00
Mokronos Górny: 9.10 ; 9.50
Mokronos Dolny: 9.15 ; 9.45

LOKAL WYBORCZY JASZKOTLE, nr obwodu głosowania 7
Szkoła Podstawowa w Jaszkotlu, Jaszkotle 27

Pietrzykowice: 10.10 ; 11.25
Rybnica: 10.15 ; 11.20
Nowa Wieś Wrocławska: 10.25 ; 11.15
Gądów: 10.30 ; 11.10
Zybiszów: 10.35 ; 11.05
Jaszkotle: 10.40 ; 11.00

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA