Express-Miejski.pl

Gmina Kąty Wrocławskie: w tych miejscach mieszkańcy gminy będą mogli zagłosować

Kąty Wrocławskie fot.: FB: Wysoko w Kątach

Już za cztery dni 21 października odbędą się wybory samorządowe. Z pewnością zagłosować pójdą także mieszkańcy gminy Kąty Wrocławskie. Gdzie będą mogli oddać swój głos?

Przedstawiamy podział na obwody i miejsca gdzie będzie można oddać swoj głos!

Do obwodu nr 1 przypisane zostały ulice:

Miasto Kąty Wrocławskie: Osiedle nr 2 - ulice: 1 Maja od nr 48 (parzyste) i od 43 (nieparzyste) do końca, Bzowa, Chabrowa, Ignacego Daszyńskiego, Michała Drzymały, Fabryczna, Goździkowa, Irysowa, Janusza Korczaka, Jaśminowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Makowa, Nasturcjowa, Polna, Różana, Skwer dr Teresy Bielesz-Gniedziejko, Piotra Skargi, Słonecznikowa, Spółdzielcza, Storczykowa, Wrzosowa, Stefana Żeromskiego;-Osiedle nr 4 - ulice: Legionów, Stefana Okrzei, Sybiraków.

Siedzibą obwodowej komisji wyborczej jest Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kątach Wr., ul. 1 Maja 59 Kąty Wrocławskie

Do obwodu nr 2 przypisane zostały ulice:

Miasto Kąty Wrocławskie: Osiedle nr 1 - ulice: Budowlana, Grunwaldzka, Handlowa, Władysława Jagiełły, Ks. Jerzego Popiełuszki, Ks. Józefa Zielińskiego, Nowowiejska, Przemysłowa, Radłowa, Roślinna, Spokojna;-Osiedle nr 5 - ulice: 1 Maja od nr 1 do 41 (nieparzyste) i do 46 (parzyste), Akacjowa, Aleja Jana Pawła II, Brzozowa, Bukowa, Cynamonowa, Czereśniowa, Dębowa, Grabowa, Hugona Kołłątaja, Imbirowa, Jarzębinowa, Klonowa, Lipowa, Lawendowa, Miętowa, Modrzewiowa, Orzechowa, Platanowa, Rumiankowa, Stanisława Staszica, Szafranowa, Tęczowa, Tymiankowa, Waniliowa, Wierzbowa.

Siedzibą obwodowej komisji wyborczej jest Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich, ul. Brzozowa 6 Kąty Wrocławskie

Do obwodu nr 3 przypisane zostały ulice:

Miasto Kąty Wrocławskie: Osiedle nr 3 - ulice: Brzeska, Cypriana Kamila Norwida, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Władysława Sikorskiego, Józefa Mireckiego, Kościelna, Krótka, Leśna, Magistracka, Norberta Barlickiego, Parkowa, Południowa, Rynek, Słoneczna, Sobótki, Spacerowa, Strażacka, Świdnicka, Tadeusza Kościuszki, Wąska, Wesoła. Wolności, Wrocławska, Wspólna, Zaciszna, Zwycięstwa. 

Siedzibą obwodowej komisji wyborczej jest Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wr., ul. Zwycięstwa 23 Kąty Wrocławskie

Do obwodu nr 4 przypisane zostały sołectwa: 

Smolec-Osiedle Leśne-ulice: Agrestowa, Akacjowa, Antracytowa, Aroniowa, Azaliowa, Baziowa, Bazaltowa, Brzozowa, Bukowa, Brzoskwiniowa, Cisowa, Chabrowa, Chłopska od nr 27A (nieparzyste) od nr 30 (parzyste) do końca, Choinkowa, Czereśniowa, Dereniowa, Głogowa, Granitowa, Gruszkowa, Hebanowa, Irysowa, Jagodowa, Jabłoniowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Laurowa, Leszczynowa, Ładna, Łąkowa, Łubinowa, Maciejkowa, Magnoliowa, Makowa, Malinowa, Mahoniowa, Marmurowa, Modrzewiowa, Morelowa, Oliwkowa, Osikowa, Orzechowa, Parkowa (od skrzyżowania z ul. Słoneczną do końca), Pogodna, Porzeczkowa, Rdestowa, Słoneczna, Sosnowa, Śliwkowa, Świerkowa, Topolowa, Wrocławska, Wiśniowa, Wrzosowa, Żurawinowa. 

Siedzibą obwodowej komisji wyborczej jest Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smolcu, ul. Kościelna 2 Smolec

Do obwodu nr 5 przypisane zostały sołectwa:

Smolec Centrum-ulice: Borowikowa, Chłopska do nr 28, Dębowa, Dworcowa, Główna od nr 33 (nieparzyste) i od nr 50 (parzyste) do końca, Jantarowa, Jaśminowa, Kościelna, Leśna, Lipowa do nr 11, Miodowa, Parkowa do nr 7, Polna do nr 4, Różana, Szafranowa, Św. Floriana, Tatarakowa, Tulipanowa, Wierzbowa, Zacisze, Zielona, Źródlana;-Smolec-Zatorze-ulice: Bzowa, Cynamonowa, Fiołkowa, Główna do nr 31 (nieparzyste) do nr 48 (parzyste), Jemiołowa, Kwiatowa, Lawendowa, Lipowa od nr 12 do końca, Łazienkowa, Ogrodowa, Polna od nr 5 do końca, Sadowa, Słonecznikowa, Starowiejska, Spółdzielców, Willowa.
 
Siedzibą obwodowej komisji wyborczej jest Świetlica Wiejska w Smolcu, ul. Główna 47 Smolec

Do obwodu nr 6 przypisane zostały sołectwa:

Mokronos Dolny, Mokronos Górny, Cesarzowice, Zabrodzie.
 
Siedzibą obwodowej komisji wyborczej jest Świetlica Wiejska w Mokronosie Dolnym, ul. Stawowa 48 Mokronos Dolny

Do obwodu nr 7 przypisane zostały sołectwa:

Sołectwa: Pietrzykowice, Rybnica, Gądów-Jaszkotle, Nowa Wieś Wrocławska, Zybiszów.

Siedzibą obwodowej komisji wyborczej jest Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smolcu Szkoła Podstawowa w Jaszkotlu, 27 Jaszkotle

Do obwodu nr 8 przypisane zostały sołectwa:

Sołectwa: Sadowice, Małkowice, Sadków-Sadkówek, Baranowice-Bliż.

Siedzibą obwodowej komisji wyborczej jest Szkoła Podstawowa w Sadkowie, ul. Szkolna 9 Sadków

Do obwodu nr 9 przypisane zostały sołectwa:

Krzeptów, Kębłowice, Skałka, Samotwór, Bogdaszowice, Romnów, Stoszyce. 

Siedzibą obwodowej komisji wyborczej jest Świetlica Wiejska w Skałce, ul. Szkolna 2a Skałka

Do obwodu nr 10 przypisane zostały sołectwa:

Pełcznica, Kozłów, Sokolniki, Nowa Wieś Kącka, Kilianów, Szymanów, Wojtkowice-Krobielowice, Sośnica-Różaniec, Strzeganowice, Wszemiłowice-Jurczyce.

Siedzibą obwodowej komisji wyborczej jest Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich, ul. Brzozowa 6 Kąty Wrocławskie

Do obwodu nr 11 przypisane zostały sołectwa:

Gniechowice-Stary Dwór, Górzyce. 

Siedzibą obwodowej komisji wyborczej jest Szkoła Podstawowa w Gniechowicach, ul. Szkolna 4 Gniechowice

Do obwodu nr 12 przypisane zostały sołectwa:

Zachowice-Stradów, Czerńczyce, Kamionna. 

Siedzibą obwodowej komisji wyborczej jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zachowicach, ul. Słoneczna 4 Zachowice

hpa

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA