Express-Miejski.pl

Spośród tych kandydatów mieszkańcy gminy Kąty Wrocławskie wybiorą swoich przedstawicieli

Wybory samorządowe odbędą się 21 października fot.: sxc.hu

21 października mieszkańcy gminy Kąty Wrocławskie wybiorą 21 radnych spośród 107 kandydatów z czterech okręgów wyborczych.

Prezentujemy listę kandydatów do rady gminy (kolejność wg PKW). Uprawnionych do głosowania jest 17 778 wyborców.

Okręg wyborczy nr 1 - 6 mandatów, 30 kandydatów

Granice: Miasto Kąty Wrocławskie: Osiedle nr 1; Osiedle nr 2; Osiedle nr 3; Osiedle nr 4; Osiedle nr 5

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO KOPCIA NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO

  1. WOJCIECHOWSKI Jarosław, 62 lata, Kąty Wrocławskie 
  2. DRAB Elżbieta Jolanta, 69 lat, Kąty Wrocławskie 
  3. PUDLIK Czesław Karol, 63 lata, Kąty Wrocławskie 
  4. CZERWIENIEC Marta Magdalena, 30 lat, Kąty Wrocławskie 
  5. RAKOWSKA Elżbieta Ewa, 39 lat, Kąty Wrocławskie 
  6. ANDRZEJEWSKI Lech Daniel, 50 lat, Kąty Wrocławskie 
  7. CYGAN Mateusz, 31 lat, Kąty Wrocławskie 
  8. PASZKOWSKI Piotr, 46 lat, Kąty Wrocławskie

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD ŁUKASZ ZBROSZCZYK

  1. PACYNA Grzegorz Paweł, 53 lata, Kąty Wrocławskie 
  2. SMAK Dorota Urszula, 51 lat, Kąty Wrocławskie 
  3. ZARÓWNY Krzysztof Konrad, 42 lata, Kąty Wrocławskie 
  4. PUTNA-JANUŚ Dominika Aleksandra, 33 lata, Kąty Wrocławskie 
  5. GINIEWSKI Tomasz Daniel, 30 lat, Kąty Wrocławskie 
  6. JASIŃSKI Krzysztof, 30 lat, Kąty Wrocławskie 
  7. KLAG Grażyna Danuta, 69 lat, Kąty Wrocławskie 
  8. SOCHACKI Sebastian Tadeusz, 31 lat, Kąty Wrocławskie

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SELWESIUKA

  1. ZIÓŁKOWSKA Jadwiga Janina, 58 lat, Sadkówek 
  2. OKAPIEC Andrzej, 53 lata, Kąty Wrocławskie 
  3. DŹBIK Grażyna Czesława, 67 lat, Kąty Wrocławskie 
  4. KOŚCIELECKI Paweł Marcin, 24 lata, Bogdaszowice 
  5. ROGALA Adrian Grzegorz, 44 lata, Smolec 
  6. KOŚCIELECKA Ewa, 26 lat, Bogdaszowice

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. WÓJCIK Wojciech Jan, 69 lat, Kąty Wrocławskie 
  2. DUDZIEC-OSIECKA Marta Agnieszka, 40 lat, Kąty Wrocławskie 
  3. TOMCZUK Wojciech Krzysztof, 20 lat, Wojtkowice 
  4. ZANIEWICZ Małgorzata Barbara, 50 lat, Kąty Wrocławskie 
  5. GEREMESZ Jacek, 43 lata, Kąty Wrocławskie 
  6. KIJ Marta, 41 lat, Kąty Wrocławskie 
  7. FRANCZAK Romuald, 59 lat, Kąty Wrocławskie 
  8. DUDZIEC Ewa, 38 lat, Kąty Wrocławskie

Okręg wyborczy nr 2 - 5 mandatów, 23 kandydatów

Sołectwa: Smolec-Centrum; Smolec-Osiedle Leśne; Smolec-Zatorze; Mokronos Dolny, Mokronos Górny, Zabrodzie, Cesarzowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO KOPCIA NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO

  1. DROŻDŻ Danuta, 54, Cesarzowice 
  2. THULIE Andrzej Stanisław, 65, Smolec 
  3. BUJAK Krzysztof, 59, Smolec 
  4. PEISERT Michał, 46, Mokronos Górny 
  5. MIŚ Anna, 51, Smolec 
  6. BAK Jerzy Zdzisław, 59, Smolec 
  7. MINCH Krystyna Józefa, 67, Mokronos Dolny

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD ŁUKASZ ZBROSZCZYK

  1. ŁAPIŃSKA-SZYMAŃSKA Katarzyna Maria, 42, Smolec 
  2. KOTLARZ Sebastian Mariusz, 42, Smolec 
  3. LUDWIKOWSKI Dawid Jan, 39, Mokronos Górny 
  4. KARCH Anna Małgorzata, 52, Mokronos Dolny 
  5. KULESZ Łucja Irena, 65, Zabrodzie 
  6. SOBKO Piotr, 51, Smolec

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SELWESIUKA

  1. URBAN-MALINA Justyna Sylwia, 35, Smolec 
  2. PŁATEK Krzysztof Jerzy, 52, Smolec 
  3. PAŃCZYK Bartosz Maciej, 47, Smolec 
  4. PRZEWŁOKA Adam, 50, Smolec 
  5. ROGALA Agnieszka, 39, Smolec

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. MISIURA Adrian, 36, Smolec 
  2. GASIEWICZ Ireneusz, 53, Smolec 
  3. KUCZEK Elżbieta Dorota, 53, Kąty Wrocławskie 
  4. BRYGICKA Patrycja Adrianna, 19, Kąty Wrocławskie 
  5. WOJNAR Andrzej, 51, Mokronos Górny

Okręg wyborczy nr 3 - 5 mandatów, 27 kandydatów

Sołectwa: Pietrzykowice, Gądów-Jaszkotle, Nowa Wieś Wrocławska, Sadków-Sadkówek, Baranowice-Bliż, Rybnica, Sadowice, Małkowice, Krzeptów, Kębłowice, Skałka, Samotwór, Bogdaszowice, Romnów, Stoszyce, Zybiszów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO KOPCIA NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO

  1. KOPEĆ Antoni, 60, Krzeptów 
  2. DERYŁO Ireneusz Jan, 50, Pietrzykowice 
  3. GRYGIEL-BURY Wiesława Agata, 53, Małkowice 
  4. SKRĘTKOWICZ Robert Marek, 41, Sadowice 
  5. KUSZYŃSKA Diana Maria, 37, Baranowice 
  6. OSIŃSKI Jerzy, 56, Bogdaszowice 
  7. WYSOCZAŃSKA Beata Helena, 48, Samotwór

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD ŁUKASZ ZBROSZCZYK

  1. SKÓRCZAK Anna, 54, Gądów 
  2. LUBINIECKI Mariusz Eugeniusz, 42, Sadków 
  3. JANISZEWSKA Edyta Czesława, 47, Bogdaszowice 
  4. MITEK Grzegorz, 55, Sadowice 
  5. ŚMIECIŃSKA Katarzyna Monika, 38, Stoszyce 
  6. PIASECKA Magdalena Joanna, 41, Skałka 
  7. GNIEWEK Łukasz Stanisław, 26, Krzeptów

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SELWESIUKA

  1. KARMIŃSKI Janusz Lech, 63, Małkowice 
  2. SELWESIUK Jacek, 53, Gądów 
  3. KOWALCZYK Agata, 30, Kębłowice 
  4. KARDYŚ Monika Maria, 32, Kamionna 
  5. RZĄCA Aleksandra Anna, 35, Kąty Wrocławskie 
  6. WAWRZYNIAK Daniel Jacek, 18, Smolec

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. GUSZPIT Zdzisław Edward, 60, Nowa Wieś Wrocławska 
  2. FELDMAN Gabriela Monika, 40, Skałka 
  3. HOJNY Halina, 70, Sadków 
  4. JAMROZIK Łukasz Marcin, 20, Samotwór 
  5. GAWEŁ Anna Ewa, 29, Sadków 
  6. NOWAK Stanisław Ludwik, 72, Sadowice 
  7. MATEJUNAS Krzysztof, 35, Sadków

Okręg wyborczy nr 4 - 5 mandatów, 27 kandydatów

Sołectwa: Sośnica-Różaniec, Strzeganowice, Kilianów, Szymanów, Kamionna, Wojtkowice-Krobielowice, Zachowice-Stradów, Czerńczyce, Gniechowice-Stary Dwór, Górzyce, Pełcznica, Kozłów, Sokolniki, Nowa Wieś Kącka, Wszemiłowice-Jurczyce

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO KOPCIA NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO

  1. PAWLACZYK Mirosław Andrzej, 55, Sośnica 
  2. SZADY Katarzyna Maria, 48, Gniechowice 
  3. KOŁCZ Grzegorz Zdzisław, 26, Gniechowice 
  4. KREFTA Elżbieta, 49, Zachowice 
  5. PERLAK Ryszard Antoni, 54, Kamionna 
  6. JESKE Leszek Stanisław, 59, Krobielowice 
  7. CZUCHROWSKA Beata Anna, 53, Pełcznica

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD ŁUKASZ ZBROSZCZYK

  1. ZBROSZCZYK Łukasz Sebastian, 38, Nowa Wieś Kącka 
  2. SEBZDA-SZTUL Katarzyna Anna, 37, Gniechowice 
  3. HERBUT Anna Maria, 27, Zachowice 
  4. KLIMCZAK Tadeusz, 59, Gniechowice 
  5. KRZYSZTANOWICZ Jan Józef, 36, Kilianów 
  6. ULEJCZYK Tadeusz, 58, Strzeganowice 
  7. DUDA Alina, 55, Pełcznica

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SELWESIUKA

  1. MAZGAJ Aneta Katarzyna, 44, Nowa Wieś Kącka 
  2. KARDYŚ Grzegorz Franciszek, 32, Kamionna 
  3. HAŁAJKO Ewa, 52, Gniechowice 
  4. MIŚTA Grzegorz Paweł, 61, Smolec 
  5. URBANIAK Witold, 58, Smolec 
  6. RUDNICKA Sylwia Agnieszka, 38, Skałka

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. LASZCZYŃSKA Wanda Krystyna, 66, Wojtkowice 
  2. NYCKOWSKI Jacek Jan, 39, Jurczyce 
  3. SAMÓL-WÓJCIK Monika Beata, 32, Kąty Wrocławskie 
  4. IWASZKO Jolanta Magdalena, 57, Zachowice 
  5. STACH Mariusz Stanisław, 47, Kąty Wrocławskie 
  6. TATRZAŃSKA-SZYDŁOWSKA Katarzyna Magdalena, 47, Wszemiłowice 
  7. DUDZIEC Artur Jan, 41, Kąty Wrocławskie 

pharom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA