Express-Miejski.pl

Nastolatek handlował narkotykami pod szkołą w Kątach Wrocławskich

Zatrzymanym okazał się 13-latek fot.: sxc.hu

Policjanci z Kątów Wrocławskich zatrzymali 13-latka, który sprzedawał marihuanę pod jedną ze szkół. Znaleziono przy nim kilkanaście porcji narkotyków.

Informację o możliwym handlu narkotykami w szkole otrzymał jeden z dzielnicowych. Nastolatek wpadł po tym, jak policja przeprowadziła obserwację. Po zatrzymaniu okazało się, że chłopiec ma przy sobie kilkanaście porcji marihuany przygotowanej na handel. 13-latka doprowadzono na przesłuchanie, a środki odurzające zostały zabezpieczone przez mundurowych. Po zakończeniu czynności chłopiec wrócił do domu wraz z rodzicami.

O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

em24.pl

19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Nastolatek handlował narkotykami pod szkołą w Kątach Wrocławskich

    2018-03-13 16:04:45

    gość: ~Krak

    I pieniążki nie pomogą

  • 2018-03-14 15:18:14

    gość: ~Sara

    @~Krak
    Nie wiemy tego czy chłopiec ma pieniądze. A może ich brak skłonił go do tego i dał się komuś namówić. Dlaczego tak atakujesz ? Ciesz się że Twoje dziecko nie ma jeszcze takich kłopotów.

  • 2018-03-13 18:25:34

    gość: ~nie sprzedawał xdd

    miał nie sprzedawał xd

  • 2018-03-13 21:13:29

    gość: ~Jhgfddddf

    Nie sprzedawał tylko miał a to jest różnica...

  • 2018-03-14 14:48:56

    gość: ~jan

    @~Jhgfddddf skoro go namierzyli po obserwacji to jednak sprzedawał.

  • 2018-03-14 14:56:23

    gość: ~jan

    @~nie sprzedawał xdd skoro go namierzyli po obserwacji to jednak sprzedawał.

  • 2018-03-15 21:53:25

    gość: ~Blabla

    @~jan
    To jest tylko artykuł,nie wiesz jak było to nie udzielaj się proszę!!! Swoją opinię zostaw dla Siebie!

  • 2018-03-18 14:52:19

    gość: ~Jan

    @~Blabla no a jak mogło być? nie ściemniaj.. pewnie z rodziny jesteś i bronisz przegranej sprawy. Od tak go sobie nie namierzyli i on od tak sobie nie miał kilkunastu porcji.

  • 2018-03-13 22:25:09

    gość: ~Auaaua

    Nikt tak na prawdę nie wie co skłoniło tego chłopca żeby posunąć się aż tak daleko! Może był do tego zmuszany! Ja pamiętam czasy gimnazjum i takie rzeczy były na codzień a teraz każdy robi z tego taką aferę a niech cofnom się wstecz i przypomną sobie co się działo!!!!!

  • 2018-03-13 22:28:37

    gość: ~Kątecki

    Zgadzam się. Teraz trzeba mu pomóc puki jeszcze nie jest aż tak za późno. Trzymam kciuki za niego i jego rodziców!!! To dziecko na prawdę potrzebuje pomocy i nie ma co go osądzać!

  • 2018-03-14 14:17:52

    gość: ~Magda

    Od lat w tej szkole są narkotyki !!! Znaleźli teraz ,,kozła ofiarnego " bo coraz więcej mówi się o tym !!! To tylko dzieciak. Ktoś mu to dał , więc dlaczego policja nie dopilnowała kto to wnosi na teren szkoły. Gdzie pracownicy szkoły mają oczy. Na teren szkoły wchodzi kto chce , dlaczego tak jest !? Też mam dziecko w tej szkole i skóra mi każdego dnia cierpnie jak je tam prowadzę.

  • 2018-03-14 16:51:16

    gość: ~Matka

    Ja też mam dziecko w tej szkole i uważam, że jest to wspaniała szkoła. Może warto zapytać gdzie rodzice mają oczy,jak wychowują swoje dzieci. Każdy woli zrzucić odpowiedzialność na szkołę za złe zachowanie, narkotyki a do licha to obowiązek rodziców. Do 500+ to są pierwsi, ale do wychowania to już szkoła.

  • 2018-03-14 20:53:13

    gość: ~Magda

    @~Matka
    Pani Matko. Ja też mam tu dziecko i to nie pierwsze. Nie mam 500+ I moje dzieci nie mają problemów z narkotykami. Ale pamiętam sytuację kiedy miała być zaplanowana kontrola policji w kierunku narkotyków , o czym nasza Pani Dyrektor dzień przed tym poinformowała o tym wszystkich uczni. Czy to jest właściwe podejście do walki z tym dziadostwem ? Czy Pani zdaniem normalne jest to że obcy wchodzą na teren naszej szkoły? Dlaczego n.p. w szkole nr 1 tego nie ma ? Tam nikt nie wejdzie niezauważony.

  • 2018-03-14 23:22:24

    gość: ~Hdishshdhdls

    Dyrekcja szkoły nr.2 powinna zostać zmieniona. Jest to kobieta mało rozgarnięta. Dla mnie ta szkoła jest jedną wielką tragedią! Nie wiem jak to jest możliwe że ta dyrektorka jest już tyle lat na tym stanowisku. Czepili się wszyscy tego dziecka a on potrzebuje pomocy,przecież to ciągle jest dziecko! Mam nadzieję że w końcu zmienią tą śmieszną pseudo dyrektorkę!!

  • 2018-03-15 14:51:08

    gość: ~yyy

    Znam to dziecko i rodziców. Mały kasą rzuca na prawo i lewo, nauki zero, zero obowiązków i odpowiedzialności. Ewidentna wina rodziców...

  • 2018-03-15 21:50:00

    gość: ~Blabla

    @~yyy
    To widać że źle ich znasz. Ja ich znam o wiele lepiej chuba niż Ty najwidoczniej. Odwal się od nich i nie udzielaj się!!! Zazdrościsz że im nic nie brakuje!!! Trzeba było wziąć się do roboty tak jak oni i Twój ,,Mały " też by tak kasą rzucał!!! Także zamknij się i zajmij się swoim życiem!! Odpieprz się od Nich !!!!

  • 2018-03-16 07:43:56

    gość: ~yyy

    brawo-spólka jakaś się trafiła -cha cha cha

  • 2018-03-16 19:59:26

    gość: ~xdxd

    SP2 gangi narkotykowe, bójki xddd

  • 2018-03-31 10:50:12

    gość: ~sql

    ostatnio dodany post

    brak zaintersowania dzieckiem, a pieniadze nie zastapia rodzicow. dziecku powienien ktos pomoc wyjd na prosta moze kurator, totalna olewka ze storny szkoly - lepiej pietnowac niz pomagac.