Express-Miejski.pl

Konkurs Expressu Miejskiego. Wygraj kosz produktów Lidla

Do wygrania kosze z produktami Lidla fot.: mat. prasowe

Już 8 marca o godzinie 7:00 przy ul. Tynieckiej 1 otwarty zostanie pierwszy sklep sieci Lidl w Bielanach Wrocławskich.

Z okazji otwarcia sieć Lidl zaprasza do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach oraz na zakupy w promocyjnych cenach. Na pierwszych klientów, w dniu otwarcia będą czekać książki „Rodzinna Kuchnia Lidla”! W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: w ramach „Chrupiące z Pieca” – chleby i bułki niezawierające konserwantów, wędliny „Pikok”, mięso „Rzeźnik”, produkty eko czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

W okresie od czwartku 8 marca do soboty 17 marca wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

Z okazji otwarcia nowego sklepu zorganizowane zostaną liczne atrakcje dla dzieci. Dodatkowo osoby, które odwiedzą sklep Lidla w dzień otwarcia, będą mogły poczęstować się aromatyczną kawą serwowaną przez baristów, a także chrupiącym pieczywem.

Nowy sklep sieci Lidl w Bielanach Wrocławskich ma powierzchnię sali sprzedaży ponad 1 100 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 30 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, od piątku do soboty w godzinach: 7:00 – 22:00. W pracujące niedziele od 9:00 do 20:00. Ponadto dla wygody zmotoryzowanych klientów zostały przygotowane 82 miejsca parkingowe. Sklep w Bielanach Wrocławskich powstał zgodnie z najnowszymi standardami firmy Lidl.

– Naszym klientom zapewniamy szeroki asortyment produktów wysokiej jakości w atrakcyjnych, niskich cenach. W myśl hasła „Co tydzień coś nowego” kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Bielanach Wrocławskich – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

Wygraj kosz produktów Lidla

Aby wygrać kosz z produktami sieci sklepów Lidl wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania:

1. Produkty do przyrządzenia pysznej i zdrowej sałatki znajdziesz w Lidlu, w dziale:

A) Ryneczek Lidla B) Warzywniak Lidla C) Targowisko Lidla

Jakie jest Twoje ulubione danie, którego podstawą są warzywa?

2. Chrupiące pieczywo bez konserwantów, z którego możesz zrobić pyszną kanapkę na drugie śniadanie do pracy, znajdziesz w Lidlu w dziale:

A) Chrupiące z pieca B) Wypieki Lidla C) Z Lidlem Ci się upiecze

Podaj nam przepis na Twoją ulubioną kanapkę.

Odpowiedzi wraz z danymi osobowymi (imię, nazwisko oraz numer telefonu) prosimy wysyłać na adres mailowy: aharom@em24.pl w tytule wpisując "Konkurs". Na Wasze maile czekamy do jutra, 8 marca do godziny 10. Kosze z produktami wygrają 3 osoby, które najszybciej poprawnie odpowiedzą na pytania. Śpieszcie się!

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA