Express-Miejski.pl

Konkurs Expressu-Miejskiego. Wygraj bilety na koncert

Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu fot.: ipla.pl

Już w najbliższą niedzielę 25 lutego w Narodowym Forum Muzyki odbędzie sie koncert Waldemara Malickiego i Filharmonii Dowcipu.

Wydaje Wam się, że muzyka klasyczna to nie dla Was? Nic bardziej mylnego! Poznajcie orkiestrę prowadzoną przez lewitującego dyrygenta i pełnego charyzmy pianistę. Wypełniony masą pozytywnej energii koncert zachwyca muzyką i zaskakuje rozbrajającymi żartami „tu i teraz”, które składają się na kilkadziesiąt wybornych skeczy muzycznych. - Gwarantujemy, że będzie jeszcze gęściej muzycznie, ostrzej politycznie i odważniej obyczajowo. Jednak przy zdecydowanie szybszym tempie narracji i mnóstwie oczyszczającego śmiechu znajdzie się też chwila na refleksję i odrobinę łez wzruszenia - informują organizatorzy.

Zabierzcie ze sobą kogo chcecie i zobaczcie na żywo, jak błyskotliwy wirtuoz i showman Waldemar Malicki wraz z instrumentalistami i solistami zawadiacko wywracają klasykę do góry nogami. 

Wygraj bilety na koncert!

Aby wygrać podwójny bilet na koncert wystarczy:

  • przesłać na nasz adres e-mail informację dlaczego chcecie tam pójść
  • polubić nasz profil na facebooku: https://www.facebook.com/em24wroclawski/
  • informację wraz z danymi osobowymi (imię, nazwisko oraz numer telefonu) prosimy wysyłać na adres mailowy: aharom@em24.pl w tytule wpisując konkurs.

Na Wasze maile czekamy do piątku 23 lutego do godz. 12. Podwójny bilet otrzyma osoba, która napisze najciekawsze uzasadnienie. Śpieszcie się!

 

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA