Express-Miejski.pl

Fryzjerskie metamorfozy, licytacje, loterie oraz pokaz tańca: w niedzielę finał WOŚP w Smolcu

To już 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy fot.: mpr

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zadebiutuje w Smolcu. Od godziny 14. w świetlicy wiejskiej na mieszkańców czeka mnóstwo atrakcji. 

Imprezę organizuje GOKiS Kąty Wrocławskie przy wsparciu mieszkańców Smolca.

Ciekawie zapowiadają się fryzjerskie metamorfozy oraz wariacje malarskie pod tytułem „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nie zabraknie również muzycznych akcentów oraz licytacji.

- Mamy kilka gadżetów WOŚPu ( koszulka, książka Moje historie, płyta Closterkeller), prace z Galerii Ruda Mysz: anioł z papier mache i obrazek, mamy fajny traktor- rower z przyczepką dla dziecka, książkę cenną dla Smolczan " Smolec wczoraj i dziś " , pięknie zapakowane wino z winnicy Adoria, przywieziony z Chin przepiękny zestaw piśmienniczy notes+ papeteria. Poza tym mamy bardzo fajne, cenne losy na loterię fantową: vouchery na pizzę w San Lorenzo, na trening personalny w Factory Fitness, na zabiegi kosmetyczne w  Secret Spa, dla miłośników chmielu piwo z browaru Caminus, polar, kurtkę, biżuterię artystyczną z Pracowni Siedem Kruków, kosmetyki naturalne firmy L'biotica oraz wiele zabawek i gadżetów - informuje Agnieszka Bujoczek, koordynatorka pierwszej edycji WOŚP w Smolcu.

W międzyczasie na scenie wystąpi Damian Kość (iluzjonista). Przewidziano również pokaz ledowy tańca światła w wykonaniu teatru ognia Osculum Ignis. - Będzie też interaktywny pokaz umiejętności piłkarskich  młodych piłkarzy Sokoła Smolec oraz wyzwanie: 1 żonglerka piłkarska  za 1 zł dla WOŚP - dodaje pani Agnieszka.

O 18.30 kluczowe elementy programu przeniosą się na korty tenisowe przy ulicy Śliwkowej, gdzie organizatorzy zapraszają na koncerty rockowy grup Marvikal i Plan C, a także na zabawę przy ognisku i tradycyjne „światełko do nieba”.

Celem 26. Finału WOŚP będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.  Wielka Orkiestra zagra także w Kątach Wrocławskich [klik].

 

em

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA