Express-Miejski.pl

Budowa kąckiego basenu idzie zgodnie z planem

Budowa idzie zgodnie z planem fot.: anha - em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W Kątach Wrocławskich przy Szkole Podstawowej Nr 1 powstaje kryta pływalnia wraz z łącznikiem dydaktycznym oraz parkingiem.

Wstępna szacunkowa wartość budowy krytej pływalni to około 5,5 mln złotych. Niemalże 3 mln może pochłonąć budowa łącznika ze szkołą podstawową nr 1 w Kątach Wrocławskich. Do tego dochodzi koszt 1 mln przeznaczonego na parking, który będzie dysponował 57 miejscami postojowymi, w tym 2 miejscami dla osób niepełnosprawnych i dwoma miejscami dla autobusów. Będzie to basen o wymiarach 16,67 x 8,8 m przy zmiennej głębokości od 0,9 do 1,35. Oprócz tego w obiekcie będzie jacuzzi i saunarium z sauną sucha i łaźnią parową.

Zapytaliśmy dzisiaj urzędników jak idą prace na budowie - Prace wykonywane idą zgodnie z harmonogramem. Aktualnie zostały zalane ławy fundamentowe pod łącznik dydaktyczny. Został wylany chudy beton pod pływalnie. Wykonawca zamierza jeszcze w tym tygodniu rozpocząć murowanie ścian. Przewidywany termin zakończenia prac to 30 czerwca 2018 natomiast 15 sierpnia ma zostać wydane pozwolenie na użytkowanie - informują pracownicy gminy.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA