Express-Miejski.pl

Burmistrz wizytował nową szkołę i przedszkola

Burmistrz wizytuje przedszkole fot.: fb/Kąty Wrocławskie

Przed rozpoczęciem roku Antoni Kopeć odwiedził przedszkola przy Bzowej i Drzymały w Kątach Wrocławskich. W Mokronosie Górnym wizytował nową szkołę.

Burmistrz obejrzał wyremontowane pomieszczenia i rozmawiał na temat zakresu prac. Podziękował m.in. kierownikom i budowlańcom. Spotkał się również z przedszkolakami.

- Dziękuję tym, którzy swoją pracą w czasie wakacji przyczynili się do tego, że wszystkie dzieci, które w Kątach chcą uczęszczać do przedszkola mają taką możliwość – informuje Antoni Kopeć.

Włodarz Kątów uczestniczył również w otwarciu Międzynarodowej Akademii Montessori w Mokronosie Górnym. W placówce będzie się mieścić szkoła językowa i gminne przedszkole dla 60 dzieci. To docelowo spowoduje, że maluchy uczestniczące w wiosennej rekrutacji gminie Kąty Wrocławskie będą miały miejsce w przedszkolu.

- Międzynarodowa Akademia Montessori powstała z miłości do dzieci i dla dzieci. Jesteśmy zespołem nauczycieli z pasją. Nasza placówka oferuje unikalną kombinację programu Montessori oraz polskiej i brytyjskiej podstawy programowej. Naszą misją jest kształcenie dzieci w duchu akceptacji, tolerancji i szacunku, w oparciu o pedagogikę Marii Montessori – mówili nam w czerwcu pracownicy placówki.

bom

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA