Express-Miejski.pl

Gwiazdy MMA na Stadionie Olimpijskim

Gwiazdy MMA zagoszczą na meczu Betard Sparty Wrocław - KS ROW Rybnik fot.: Janusz Gąciarz/AIP

Podczas niedzielnego meczu Betard Sparty Wrocław z KS ROW Rybnik w PGE Ekstralidze na trybunach Stadionu Olimpijskiego wraz z kibicami zasiądą gwiazdy polskiego MMA.

Kibice, którzy zdecydują się obejrzeć na żywo zawody żużlowe, będą dopingować wrocławski zespół wraz ze sklasyfikowaną na drugim miejscu w rankingu prestiżowej federacji UFC Karoliną Kowalkiewicz. - W najbliższą niedzielę odwiedzę #NowyOlimpijski we Wrocławiu i będę kibicowała chłopakom z Betard Sparty Wrocław! Uwielbiam każdy sport i emocje jakie mu towarzyszą. Do zobaczenia! - pisze na swoim portalu społecznościowym Karolina Kowalkiewicz.

Wśród gwiazd MMA, które zagoszczą na trybunach Stadionu Olimpijskiego jest również znany z występów w federacji KSW Marcin Wrzosek -  W najbliższą niedzielę wraz z Karoliną Kowalkiewicz, Łukaszem Zaborowskim, Anitą Bekus oraz Dragon Sports Poland odwiedzimy #NowyOlimpijski we Wrocławiu i będziemy kibicować chłopakom z Betard Sparty Wrocław! Wpadajcie na mecz bo emocji nie zabraknie. Do zobaczenia - napisał na swoim Facebooku Wrzosek.

Początek spotkania o godzinie 19.

ph / mat. prasowe

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA