Express-Miejski.pl

W niedzielę w Kątach Wrocławskich pojawią się najsilniejsi mężczyźni w Polsce

Puchar Polski STRONGMAN w Katach Wrocławskich fot.: GOKiS Kąty Wrocławskie

W niedzielę o godzinie 16 na parkingu przy GOKiS w Kątach Wrocławskich odbędzie się Puchar Polski Strongman. Gościem specjalnym będzie Mariusz Pudzianowski.

Po raz pierwszy tego typu impreza odbędzie się właśnie w Kątach Wrocławskich. Organizatorzy przygotowali dla Was wiele atrakcji między innymi zaplecze gastronomiczne. Zawody rozpoczną się o godz. 16. Na zawodników czekać będzie 5. konkurencji: walizki 40m, belka+2beczki+hantel, rama 40m, uchwyt herkulesa oraz przeciąganie tira. Do walki z ciężarami, miejmy nadzieję słońcem i samym sobą stanie sześciu siłaczy: Krzesiński, Sieradzki, Walczak,Tichanów, Karwat i Koczywąs. Liczymy na wyjątkowe widowisko ,jakie stworzą zawodnicy strongman, kandydaci do tytułu Mistrza Polski 2017. Zapowiada się takie nasycenie adrenaliny jakiego dawno w Polsce nie było. Startującym życzymy sukcesu sportowego , a kibicom wielkiej dawki wrażeń i emocji. Imprezę poprowadzi Robert Nemś.

Jedną z głównych atrakcji będzie możliwość porozmawiania i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z najbardziej utytuowanym polskim siłaczem na świecie Mariuszem Pudzianowskim.

ph

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA