Express-Miejski.pl

Zakończono przyjmowanie ofert na budowę basenu. [AKTUALIZACJA]

Wizualizacja basenu w Kątach Wrocławskich fot.: UG Kąty Wrocławskie

W Kątach Wrocławskich przy Szkole Podstawowej Nr 1 ma powstać kryta pływalnia wraz z łącznikiem dydaktyczno - biurowym oraz parkingiem.

Inwestycja przewiduje budowę niecki basenowej o wymiarach 16,67 x 8,8 m przy zmiennej głębokości od 0,9 do 1,35. Podzielona zostanie na cztery tory z możliwością oddania skoku do wody ze stopnia zlokalizowanego na każdym torze. Oprócz tego w obiekcie będzie jacuzzi i saunarium z sauną suchą i łaźnią parową. Znajdą się tam także pomieszczenia dla ratowników oraz szatnie i przebieralnie.
- Pływalnia będzie bezpośrednio połączona z istniejącym budynkiem szkoły łącznikiem, w którym mieścić się będą sale lekcyjne, świetlice, szatnie, gabinet dyrektora i psychologa oraz pomieszczenie do wydawania posiłków – informują pracownicy kąckiego magistratu. Termin realizacji inwestycji przewidziano na 30 czerwca 2018 roku, natomiast uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie miałoby zostać wydane do 15 sierpnia 2018 roku.

W przetargu ogłoszonym przez Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie wzięło udział sześć firm: Pre - Fabrykat Sp. z.o.o. z Karpacza, Polbau Zakład Techniczno-Budowlany Sp. z.o.o. z Opola, DORBUD S.A. z Kielc, Przedsiebiorstwo Budowlane Maxbud ABJ Sp. z.o.o. z Wrocławia, Berger Bau Polska Sp. z.o.o. z Wrocławia oraz Castellum Sp. z.o.o. również z Wrocławia. Wszystkie firmy deklarują 5-letnią gwarancję. Najkorzystniejsza cenowo jest oferta firmy ze Opola. 

O postępach w wyłonieniu wykonawcy będziemy informować na bieżąco na naszym portalu.

AKTUALIZACJA godzina 13:40 (10 lipca)

Swoje oferty zgłosiło sześć przedsiębiorstw z różnych stron Polski. Polbau Zakład Techniczno-Budowlany Sp. z.o.o. z Opola to firma, która wygrała przetarg zdobywając maksymalną ilość punktów według kryterium - oferta wybranego wykonawcy spełnia wszystkie wymagania zawarte w SIWZ i jest jednocześnie korzystna pod względem ceny ofertowej. Jednocześnie informuję, iż umowa z wybranym wykonawcą zostanie zawarta w terminie nie krótszym niż 5 dni od dnia przesłania informacji o wyborze najkorzystniejszej oferty- czytamy na stronie BIP Kąty Wrocławskie. Powyższa firma przedstawiła ofertę conową, która wynosi dokładnie 9 659 191,90 złotych brutto, okres gwarancyjny to 60 miesięcy.

 

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA