Express-Miejski.pl

Jacek Opałka zrezygnował z funkcji trenera Orła Sadowice

Do końca sezonu zespół Orła poprowadzą Adam Ratajczak i Alan Reszka fot.: akme

W czwartek 1 czerwca Jacek Opałka złożył rezygnację z posady trenera Orła Sadowice. Jako przyczynę podaje się sprawy osobiste.

Trener Opałka prowadził zespół z Sadowic od października 2016 roku. Na trzy kolejki przed końcem Saltex IV ligi Orzeł zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów i jest pewny spadku do ligi okręgowej  - Zawsze jest jakiś początek i koniec. W następnym spotkaniu ligowym nie będzie mnie już na ławce trenerskiej Orła. Dziękuje za współpracę prowadząc drużynę Orła od 8 października 2016 r i życzę powodzenia drużynie Orła w Klasie Okręgowej , a wszystkim zawodnikom życzę radości z gry w piłkę - komentuje trener za pośrednictwem internetowej strony klubu.

W ostatnich kolejkach sezonu w roli grających trenerów wystąpią zawodnicy Adam Ratajczak i Alan Reszka - Trener Opałka zrezygnował z prowadzenia drużyny z powodów osobistych i tak naprawdę jedyne co możemy powiedzieć jako drużyna to podziękować za współpracę i życzyć powodzenia w dalszej karierze trenerskiej. Do końca sezonu pozostały 2 tygodnie i razem z Alanem zrobimy wszystko, żeby zakończyć ten trudny sezon pozytywnym akcentem. Co do przyszłości to zarząd jeszcze nie podjął żadnych wiążących decyzji i póki co skupiamy się na tym, żeby godnie pożegnać się z przygodą w IV lidze - mówi Adam Ratajczak

ph

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA