Express-Miejski.pl

„Owocowy Raj” nowym partnerem STS Sokół Smolec

„Owocowy Raj” nowym partnerem STS Sokół Smolec fot.: fb.com/StsSokolSmolec

STS Sokół Smolec w ubiegłym tygodniu rozpoczął współpracę z siecią kawiarni „Owocowy Raj”. 

Pozyskanie nowego partnera, jakim jest sieć „Owocowy Raj” to efekt ostatnich działań klubu – mówi Sebastian Neska, prezes zarządu i trener w STS Sokół Smolec - Budowany od postaw marketing klubu przynosi pierwsze efekty. Mamy również nadzieję, że dzięki porozumieniu z siecią "Owocowy Raj"  zyskujemy miano godnego i odpowiedzialnego partnera, z którym można współpracować w wielu aspektach na rzecz lokalnej społeczności – reasumuje Neska.

„Owocowy Raj” to kolejny ze sponsorów, z którym klubowi udało się nawiązać współpracę. Klub współpracuje między innymi z Ryba Taxi, Solvay i ATL Autoserwis. W ostatnim czasie STS Sokół Smolec odsłonił nową stronę internetową i zintensyfikował publikację informacji w mediach społecznościowych.

 

Informacje o klubie

Smoleckie Towarzystwo Sportowe Sokół Smolec powstało w 2012 roku. Na bazie ówczesnego „LKS”, którego założycielem był śp. Adam Smoter. Inicjatorem całego przedsięwzięcia był Piotr Sobko, rozszerzając przy tym działalność klubu o sekcje młodzieżowe. Głównym celem działalności klubu jest edukacja piłkarska dzieci i młodzieży w gminie Kąty Wrocławskie. Dynamiczny rozwój klubu w ostatnich latach pozwala klasyfikować STS Sokół Smolec jako jeden z największych klubów w powiecie wrocławskim, który już teraz zrzesza blisko 200 zawodników. 

STS Sokół Smolec

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA