Express-Miejski.pl

Nestlé PURINA PetCare szuka pracowników

Fabryka powstała w 2015 roku. Produkowana jest w niej karma dla zwierząt fot.: Nestle

Szwajcarski koncern podjął decyzję o kolejnej już rozbudowie swojej podwrocławskiej fabryki.

Przypomnijmy, w grudniu 2013 roku firma zakupiła działkę o powierzchni 14,6 ha w Nowej Wsi Wrocławskiej, na której zaplanowała swoją wielką, 6-etapową inwestycję. Nestlé już w 2016 roku mocno przyśpieszyło z realizacją kolejnych etapów rozbudowy. Aktualnie w podwrocławskiej fabryce pracuje już ponad 800 osób, a firma zainwestowała już w Aglomeracji Wrocławskiej 850 milionów złotych. 

Plany na 2017 rok to następne 150 milionów złotych, które firma zainwestuje w kolejny etap rozbudowy kompleksu produkcyjnego Nestlé PURINA PetCare. Wraz z rozbudową pojawią się kolejne nowe miejsca pracy. Według ostrożnych deklaracji docelowo, po realizacji wszystkich etapów tej wielkiej inwestycji, koncern Nestlé ma zatrudniać w swojej fabryce w Nowej Wsi Wrocławskiej 2000 pracowników (w 2020 roku, choć wszystko wskazuje na to, że liczba ta może zostać osiągnięta już rok wcześniej).

Poszukiwani pracownicy

Firma poszukuje pracowników w każdym wieku, deklaruje miejsca pracy także dla osób w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, czyli dla młodzieży do 30. roku życia, dopiero wchodzącej na rynek pracy oraz dla osób 50 plus.

Poza umową o pracę, po przejściu okresu próbnego (do 12 miesięcy), Nestlé oferuje pracownikom umowę na czas nieokreślony, dodatki do pracy zmianowej, darmowy transport pracowniczy z Dzierżoniowa, Bielawy, Ziębic i Strzelina, opiekę medyczną, sponsorowane ubezpieczenie na życie oraz duże możliwości szkolenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

 

 

Materiał powstał przy współpracy z  

 

em

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA