Express-Miejski.pl

ProLogis rozbuduje kompleks w Nowej Wsi Wrocławskiej

Prologis Park Wrocław V fot.: mat. pras.

Obok istniejących już hal magazynowych amerykańskiej firmy (Prologis Park Wrocław V) powstanie kolejna o powierzchni ponad 11 tys. mkw. 

Termin zakończenia inwestycji planowany jest na III kwartał 2017 roku - informuje portal investmap.pl. Jak dodaje są już podpisane umowy z potencjalnymi najemcami powierzchni. W budynku działać będą firma farmaceutyczna - producent leków, sklep internetowy oferujący akcesoria kuchenne, łazienkowe, turystyczne i ogrodowe, natomiast część powierzchni zajmie jeden z wiodących operatorów logistycznych. 

Prologis Park Wrocław V składa się z sześciu budynków o łącznej powierzchni 136 tys. mkw. Park położony jest w miejscowości Nowa Wieś Wrocławska, trzy kilometry na południowy zachód od węzła bielańskiego na skrzyżowaniu autostrady A4 (Berlin - Wrocław - Kraków - Ukraina) i drogi ekspresowej SB/E67, tuż przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, na terenie Aglomeracji Wrocławskiej. Wielkim atutem parku Prologis oprócz lokalizacji jest elastyczność w zakresie potencjalnej dalszej ekspansji klientów na terenie tego parku.

Docelowo w skład parku wejdzie dwanaście budynków o łącznej powierzchni około 290 tys. mkw.

 

Materiał powstał przy współpracy z  

 

em

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA