Express-Miejski.pl

Bezpłatne porady stylistów, makijażystów i dekoratorów wnętrz

mat.prasowe fot.: mat.prasowe

W najbliższy weekend, 13 i 14 kwietnia, Magnolia Park stanie się prawdziwym centrum mody i urody. Dzięki bezpłatnym poradom stylistów, makijażystów i dekoratorów wnętrz, którzy odwiedzą galerię w ramach imprezy „Modna Szafa”, mieszkańcy Wrocławia będą mogli powitać wiosnę w nowym wizerunku, a dodatkowo wygrać 1 000 zł na zakupy w Magnolia Park. Gościem specjalnym będzie stylistka polskich gwiazd, Magdalena Zabierzowska.

W sobotę i niedzielę na scenie na placu Niebiańskim w Magnolia Park będzie wystawiona duża szafa z modną w tym sezonie odzieżą dla pań, panów, nastolatków i dzieci. Każdy będzie mógł dobrać strój do swojej figury pod okiem profesjonalnej stylistki Magdaleny Zabierzowskiej, która przybliży też klientom centrum handlowego najnowsze trendy modowe. Osoby, które kupią przynajmniej jedną rzecz poleconą przez panią Magdalenę i stworzą swój nowy wiosenny wizerunek, będą mogły wziąć udział w konkursie na najlepszą stylizację i wygrać 1 000 zł na zakupy w Magnolia Park. Konkurs będzie trwał w godzinach 14:30-20:00, przy czym ostatnie zgłoszenia będą przyjmowane do 18:30.

Dodatkową atrakcją dla klientów Magnolia Park będą bezpłatne, kompleksowe porady kosmetyczne. Wizażystki zaprezentują nowości produktowe i opowiedzą o trendach w makijażu obowiązujących tej wiosny. Panie będą mogły skorzystać z indywidulanych konsultacji oraz możliwości wykonania makijażu przez profesjonalistów. Będzie też można zasięgnąć porad dotyczących pielęgnacji ciała. Oprócz zmiany wizerunku, Wrocławianie będą również mogli odświeżyć swoje najbliższe otoczenie, korzystając ze wskazówek dekoratora, który przedstawi wiosenne trendy w aranżacji wnętrz.

- Wiosna to czas, kiedy wszystko odżywa i nabiera świeżości, dlatego uważam, że to świetny moment na wprowadzenie pozytywnych zmian. Dzięki naszej Modnej Szafie mieszkańcy Wrocławia będą mieli ułatwione zadanie. Mamy więc nadzieję, że uda nam się zachęcić ich do zmiany wizerunku oraz aranżacji mieszkań – powiedział Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

mat.prasowe

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA