Express-Miejski.pl

W Magnolii wystartuje Decathlon

Magnolia Park fot.: mat.prasowe

Dobra wiadomość dla wrocławskich fanów sportu i aktywnego wypoczynku – na wiosnę przyszłego roku w centrum handlowym Magnolia Park zostanie otwarty sklep Decathlon. Master Management Group, firma zarządzająca centrum, podpisała z popularną siecią umowę najmu.

Decathlon to sieć sklepów sportowych, które oferują sprzęt, odzież i akcesoria do ponad 70 dyscyplin sportu. Oprócz szerokiej oferty, zapewnia korzystne ceny oraz pomoc fachowych sprzedawców, którzy są pasjonatami sportu. Decathlon w Magnolia Park będzie już trzecim sklepem tej sieci we Wrocławiu.

- Notowane przez nas rekordowe wyniki odwiedzalności oraz starannie dobrana oferta marek przekładają się na ogromne zainteresowanie obiektem ze strony nowych najemców. Decathlon, marka która wybiera zazwyczaj niezależne, najlepsze lokalizacje w miastach, zdecydowała się na otwarcie nowego lokalu w strefie sportowo-rekreacyjnej Magnolia Park – powiedział Michał Masztakowski, dyrektor ds. leasingu i rozwoju Master Management Group. - Cieszy nas również fakt, że obecnie jesteśmy już na zaawansowanym etapie komercjalizacji rozbudowywanej części Magnolii. Nowe marki, jakie wprowadzimy na wrocławski rynek, na pewno spotkają się z dużym zainteresowaniem jego mieszkańców – dodał Michał Masztakowski.

W ramach prowadzonej rozbudowy Magnolia Park powiększy się o ok. 20 tys. m2 powierzchni handlowej, dzięki czemu centrum będzie miało łącznie niemal 100 tys. m2. Pozwoli to poszerzyć już i tak bardzo atrakcyjną i różnorodną ofertę sklepów, gastronomii i rozrywki dla całej rodziny. Nowa część Magnolii będzie gotowa na wiosnę 2014 roku.

mat.prasowe

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA