Express-Miejski.pl

Wiadomości z działu Sport

 • Sportowcy pomagają dzieciakom

  2013-07-22

  Sportowcy pomagają dzieciakom

  Fundacja Potrafię Pomóc w ogrodzie wrocławskiego hotelu Puro zorganizowała w drugi weekend lipca wydarzenie "Sportowcy dzieciom". Dochód pieniężny z licytacji, która odbyła się podczas imprezy, zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom, które należą do fundacji.

  skomentuj

 • Pierwszy mecz w sezonie. I liga baseballu

  2013-04-30

  Pierwszy mecz w sezonie. I liga baseballu

  W rozegranych w sobotę inauguracyjnych meczach 1. ligi baseballu wrocławski KSB dwukrotnie pokonał Jastrząb Jastrzębie – Zdrój 5:3 oraz 5:0.

  skomentuj

 • Janikowski startuje na Mistrzostwach Polski

  2013-04-26

  Janikowski startuje na Mistrzostwach Polski

  Damian Janikowski wystartuje w Mistrzostwach Polski w Zapasach w stylu klasycznym, które dziś i jutro odbywają się w Kostrzynie.

  skomentuj

 • Niespełna 30 dni do startu w półmaratonie

  2013-02-22

  Niespełna 30 dni do startu w półmaratonie

  Niespełna 30 dni pozostało wojskowym biegaczom do startu w Mistrzostwach Wojska Polskiego w Półmaratonie, które odbędą się 23. marca 2013 roku w Sobótce. Wojskowa rywalizacja odbędzie się w ramach 6. Artresan Active Półmaratonu Ślężańskiego.

  skomentuj

 • Rajdowcy wracają do Bielan

  2013-02-05

  Rajdowcy wracają do Bielan

  Po przejechaniu około trzech tysięcy kilometrów, wrocławskie załogi startujące w XVI Historycznym Rajdzie Monte Carlo wrócą do Parku Handlowego Auchan Bielany, skąd 19 stycznia symbolicznie wyruszyły w drogę. Już w sobotę, 9 lutego będzie na nich czekać ciepłe...

  skomentuj

 • Damian Janikowski jedzie na międzynarodowy turniej na Kubę

  2013-02-04

  Damian Janikowski jedzie na międzynarodowy turniej na Kubę

  Jutro Damian Janikowski, wraz z innymi reprezentantami Polski, wylatuje na międzynarodowy turniej organizowany przez kubańską federację zapaśniczą FCLA. Zawody poprzedzi 8-dniowy obóz. Poza zawodnikami z Polski i Kuby w turnieju wezmą udział zapaśnicy m.in. z Francji,...

  skomentuj

REKLAMA


REKLAMA