Express-Miejski.pl
OGŁOSZENIE JEST NIEAKTUALNE

KATEGORIE OGŁOSZEŃ

OGŁOSZENIE: Praca dla magazyniera

2018-05-07 20:58

Praca dla magazyniera

Firma Eldisy Polska Sp z o.o., produkująca uszczelki gumowe dla branży motoryzacyjnej, budowlanej i agd, poszukuje kandydatów/-tek na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Środa Śląska (Komorniki)
Region: dolnośląskie

Zadania na stanowisku:

  • zaopatrywanie produkcji w materiały zgodnie z zasadami obowiązującymi w magazynie,
  • załadunki/rozładunki aut towarowych,
  • księgowanie skanerem ruchów materiałowych w SAP,
  • wystawianie dokumentów wydania/zwrotu z obszarów magazynu/produkcji,
  • udział w inwentaryzacjach.

Jesteś osobą, której szukamy, jeśli:

  • posiadasz uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
  • lubisz pracę w zespole,
  • wyrażasz gotowość do pracy w systemie 3 -zmianowym.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (umowa bezpośrednio z firmą Eldisy),
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • przyjazną atmosferę pracy

ZDJĘCIA

DANE KONTAKTOWE

rekrutacja@eldisy.pl

  • powrót
  • liczba wyświetleń: 793

Pomoc

Dodaj Bezpłatne Ogłoszenie